ניקוי ריפודי ספות

ניקוי ריפודי ספות

הישראלים ידועים כאנשים שאוהבים לארח, לא משנה אם מארחים חברים לשיחת סלון, מארחים משפחה לסעודת חג או שבת או מארחים חברים של הילדים.
כך או כך, רוב האירוחים הם בחלל המרכזי של הבית שהוא בסלון. וכדי שחוויית האירוח בסלון תהיה נוחה ונעימה, הספות שהם הרהיט הבולט, הגדול והחשוב ביותר בסלון, צריכות להיות נוחות, נקיות ונעימות לשבת עליהן.
לעומת זאת, חוויית האירוח תיפגע כאשר הספות יהיו מלאות באבק וכתמים ויעלו מהן ריחות לא נעימים.

מה גורם ללכלוך וכתמים על ריפודי הספות?

יש בגדול ארבעה מקורות שגורמים לריפוד הספות שלנו להתלכלך:

  1. אבק, לכלוך, שערות, פרווה וחול – מצטברים על הריפוד, ובמיוחד בשולי הספות ובתפרים.
  2. כתמי אוכל – פירורי לחם, חטיפים, ממתקים, פירות וירקות שמתפוררים או מטפטפים על הספה.
  3. כתמי נוזלים – קטשופ, מיצים, שתיה חריפה ורטבים שמכתימים את הריפודים וגורמים לריחות לא נעימים ועלולים להרוס או לפגוע בצבע של הספות.
  4. הפרשות גוף – שתן שהילדים או חיות מחמד "מפספסים", דם, זיעה ושומני גוף שגורמים לכתמים ולריחות לא נעימים.

אז למה חשוב לנקות את ריפודי הספות?

החלק שהכי משפיע על הנראות והאסתטיקה של הספות הם הריפודים. כתמי אוכל, נוזלים או סימנים של טושים, דם, יין וכו' נספגים על ריפודי הספות וגורמים לשינוי צבע, לריחות לא נעימים, ללכלוך על הספה, לתחושה לא נעימה לשבת על הספות. וברגע שהריפוד מלא בכתמים שמכערים את הספות, יש לכך השפעה על כל הסלון והחלל המשפחתי כך שלא רק שאנחנו והאורחים לא נרצה לשבת על הספות, גם לא יהיה לנו נוח ונוח לשבת או לעמוד ליד הספות בגלל הלכלוך הרב, הכתמים והריחות הלא נעימים שנצברו בהן.

בנוסף לפגיעה הפרקטית ובחווית האירוח, בסופו של דבר, מצבן של הספות יגיע לכך שלא נרצה בכלל לשבת עליהן, הילדים לא ירצו לשחק עליהן וגם לידן, עד שהן יהפכו לפיל לבן שפשוט תקוע באמצע חלל הסלון מבלי שנהנה מהן. משם הדרך להיפטר מהספות ולהוציא אלפי שקלים (וחלקנו משלמים אפילו עשרות אלפי שקלים) על ספות חדשות היא קצרה מאוד, ומזה כמובן אנחנו רוצים להימנע.

השפעה נוספת שעלולה להיגרם מריפודי ספות מלוכלכים היא שבעקבות הצטברות של אבק ולכלוך על הריפוד, יתפתחו עליו חיידקים שעלולים לסכן אותנו. ישנו סיכון בריאותי לילדים ומבוגרים שרגישים לאבק ובנוסף הצטברות של אבק, כתמי אוכל ונוזלים מהווים תנאים נוחים להיווצרות של קרדית אבק הבית שעלולה לגרום לילדים רגישים קוצר נשימה, גירוד בגוף, שיעול, נזלת וצריבה בעיניים.

אז כשאנחנו מסכמים את החשיבות של ניקוי ריפוד ספה, אנחנו יודעים שיש לכך שלוש סיבות – כלכלית, אסתטית-פרקטית ובריאותית.

אז מה עושים כדי לשמור על ריפוד הספות שלנו?

כיום בזכות הטכנולוגיה והקדמה ניתן לנקות את ריפודי הספות מכל האבק והשערות, להסיר את כל הכתמים ולנטרל את הריחות באופן שמחדש את הריפודים ומעניק להם את הנעימות והרעננות כפי שהיו כשקניתם את הספות.

חברת מג'יק קלין – ניקוי ספות מתמחה בניקוי ריפודי ספות כבר מעל ל-15 שנה. החברה מעניקה שירות מקצועי ואמין בזמינות מיידית ובפריסה ארצית רחבה, והשירות כולל הדגמה ללא עלות בבית הלקוח.
החברה משתמשת בחומרי ניקוי איכותיים וידידותיים לסביבה, לנו ולבעלי חיים. צוות הניקיון מיומן ויודע להתאים את סוג חומר הניקוי לסוגי הכתמים ולסוג הספה מבלי לגרום לשריטות או לפגיעה בצבע של הריפוד.
אז אם אתם רוצים ראש שקט וריפודי ספות חדשים, התקשרו אל מג'יק קלין 050-8895140

אהבתם את המאמר? שתפו!
דילוג לתוכן