ניקוי חלונות בסנפלינג כיצד איך זה עובד?

ניקוי חלונות בסנפלינג

כיום נזהה יותר ויותר גורדי שחקים שמה שמאפיין את סגנון הבנייה שלהם הוא שהחלק החיצוני שלהם לא עשוי מבטון אלא ממעטפת שמיוצרת מפרופיל אלומיניום ומלוחות זכוכית. כאמור המעבר לעבודה עם קירות חיצוניים מזכוכית יתרום לא מעט לעיצוב ולנראות של המבנה כשיש גם כמה יתרונות טכנולוגיים שפותחו עם הזמן כמו ייצור חשמל על ידי אותם חלונות לצד יתרונות פרקטיים כגון העובדה שיש הרבה אור טבעי שחודר בחלון זכוכית מחלון קטן. אך להבדיל מזאת, חלונות מזכוכית ופרופילי אלומיניום יביאו איתם גם הרבה מאוד אתגרים כגון החלפה של זכוכית שנשברת וגם ניקיון חלונות מיוחד על ידי פעולת סנפלינג. כיצד מנקים חלונות בגובה ואיך בוחרים בחברה שמבצעת מלאכה זו? כל התשובות במאמר שלפניכם. 

תהליך ניקוי חלונות בסנפלינג

ניקוי חלונות בסנפלינג מתבצע ע"י כך שהעובדים נקשרים מהגג ובעזרת רתמול בטיחות הם נעים מחלון לחלון. לרוב הם יתחילו את התהליך מהקומה הגבוהה ביותר וירדו למטה לקומה הנמוכה. כדי לנקות את החלון החיצוני בשיטה זו הם יצטרכו לשכור את שירותיה של חברה שיש לה את כל האישורים לעסוק בתחום. לאחר שיתאמו עם חברה מקצועית מבעוד מועד, נציגים מהחברה יגיעו על מנת להתרשם מהבניין ויבדקו את המבנה מהאספקט הבטיחותי והביצועי. לאחר בדיקה יסודית הם יערכו תכנית עבודה שתסייע להם בהמשך בכל ביצוע תהליך הניקוי. 

חשוב להבין שיש מבנים שהם הרבה יותר מורכבים מבחינת הבנייה שלהם ויהיה צורך בתכנית קפדנית כדי לספק מענה הולם. תהליך הניקוי יכלול לפני הכל גלישה באזור החיצוני של הבניין, לפעמים זה יבוצע בתנאים שהם אינם פשוטים, כמו בזמן שיש משב רוח, גשמים או חום עז. הדבר המשמעותי בכל התהליך יהיה לשמור על כל הכללים ועל חוקי העבודה הנדרשים בכל עבודה שמתבצעת בגובה. באמצעות סבון מיוחד ומגב מסירים את כל הלכלוך ובמקביל מונעים הופעה של סימנים על החלק החיצוני של חלון הזכוכית. ההמלצה היא לעשות את ניקוי החלונות אחת לחצי שנה באופן יסודי. לעומת זאת, היה ומדובר בחלונות חיצוניים של בית פרטי, התדירות תתבצע אחת לחודשיים.

איך נבחר חברה לניקוי חלונות בגובה?

ראשית כל חשוב לבדוק שהחברה בה אתם בוחרים דואגת לבצע לכל העובדים שלה הכשרה וריענון בעבודה בגובה. במידה ומדובר במשימה שהיא מורכבת, כנראה שאדם אחד לא יספיק ולכן נאלץ להיעזר בצוות שלם. כדאי לוודא מול החברה לגבי התהליך עצמו, כיצד הוא מתבצע, כמה זמן נמשכת העבודה וגם לגבי המחירים שהיא גובה.

דגשים לבחירת חברת ניקיון חלונות בסנפלינג

מאחר ומדובר במלאכה שתדרוש מומחיות וגם רישיון עבודה עסוק בתחום, יש לוודא כי עובדי החברה עוברים הכשרה ועושים שימוש בציוד בטיחות ראוי. ניקוי חלונות בסנפלינג באמצעות חברה מומחית באופן שוטף יספק מגוון יתרונות ובין השאר יעזור לנו בזמן, בכסף ולא פחות מזה גם בלהצליח לשמור על המראה החזותי של המבנה. נסכם שניקיון חלונות בסנפלינג הוא לא עניין של מה בכך. בזמן שתרים אחר חברה כזו יש לוודא על אופי התהליך עצמו והן את כל הפרטים על החברה שמבצעת אותו – מוניטין, רישיון עסק, הכשרה של עובדים וכו'. 

המאמר נכתב ע"י דוד קלין – ניקוי חלונות בגובה

אהבתם את המאמר? שתפו!
דילוג לתוכן