כיצד ללמד ילדים אנגלית?

לימוד אנגלית לילדים

אנחנו ההורים מבינים עד כמה זה משמעותי ללמוד אנגלית בימינו וכמה נעדיף שילדנו יחשפו אל השפה כבר מגיל צעיר. אבל כיצד עושים את זה? יש מגוון שיטות ללימוד השפה האנגלית וניתן לעשות את זה לבד וגם באמצעות לימוד אנגלית לילדים במסגרת בית ספר ייעודי לאנגלית לילדים. במאמר זה נספק כמה טיפים שיסייעו לכם להטמיע את השפה ואת חדוות הלימוד בילדכם ולהיחשף למילים, למבטא והגייה תקניים ולאוצר מילים בשפה המדוברת בכל העולם – אנגלית.

גלו התלהבות הדדית!

עוד בטרם הילדים מתחילים ללמוד אנגלית בבית הספר, חשוב שכבר מגיל קטן תהיה להם גישה חיובית לשפה. ניתן לשיר ולנגן להם שירים באנגלית, לנצור בהם זיכרונות מטיול בחו"ל בו נחשפו לשפה, לצפות עמם יחד בתכניות ובסדרות באנגלית וכולי. ככל שתראו להם יותר תחומי עניין שיש להם נגיעה בשפה, כך הם יתקרבו אליה יותר.

תקראו אנגלית בקול רם

היום יש כל כך הרבה מידע ברשת שהוא באנגלית וגם אפשר למצוא ספרים דיגיטליים עם מלל פשוט באנגלית. כדאי למצוא טקסטים מעניינים ולא קשים ולקרוא אותם בקול. שיטה זו תרחיב את אוצר מילים, תלמד אותם כיצד לומר את המילים נכון, תשפר את ההגייה והמבטא וכולי. כשילדים ישמעו את הוריהם קוראים בקול וחוזרים על המשפטים, הם ירגישו הרבה יותר בטוחים גם הם לשוחח בשפה זו עם אחרים.

ליצור ולבשל באנגלית

ילדים לומדים מצוין על ידי החושים שלהם, לכן כדאי יהיה לחשוף בפניהם אוצר מילים באנגלית על ידי עבודות יצירה שונות. אפשר ליצור יחד שלט לחדר שכתוב באנגלית והוא בעל משמעות חיובית כמו – love, family . אפשר לכתוב שיר יחד או לעשות תיאטרון בובות באנגלית, לבשל פסטה, פנקייק או פיצה ביחד – כשהשיח על המצרכים וההנחיות בזמן ההכנה הינו באנגלית.

פשוט לשחק באנגלית

שחקו משחקים באנגלית, את כל המשחקים שאתם נוהגים לשחק בעברית עם ילדכם כמו משחקי ניחוש, "רביעיות", 'ארץ עיר', מונופול, שבץ נא ועוד, את כל אלה תוכלו להחליף לגרסת אנגלית.

אפליקציות באנגלית

הילדים בימינו לא יסתפקו בדרכי לימוד קלאסיות עליהם אנחנו חונכנו. הם כבר במקום אחר לגמרי בזכות הטכנולוגיה שנחשפו אליה כבר מגיל ינקות, אולם אנחנו עדיין מסוגלים לנתב אותם לעשות שימוש בטכנולוגיה זו למטרות חיוביות כמו לימודי אנגלית. שוק האפליקציות ללימוד שפה זרה משגשג בימים אלה, ובין כל הפריטים יאפשר למצוא אפליקציות שמיועדות ללימוד אנגלית לילדים בכל גיל ובכל רמה. ניתן לבחור לילד אפליקציה נעימה ואיכותית ללימודי אנגלית לבד שמשלבת משחקים וסרטונים מהנים.

לימודי אנגלית במסגרת לימודים פרטיים

חוג או קורס אנגלית לילדכם יהווה פלטפורמה מעולה שתעניק לו הרבה מעבר לשפה. הוא יחווה חוויה עם עוד ילדים בני גילו, ילמד לשוחח ובצורה רהוטה עם הגייה תקינה ומבטא נכון. הוא יעשיר את אוצר המילים שלו ובמסגרת בית הספר הוא יוביל בין כולם.
בית הספר לאנגלית של רן קרני מלמד בשיטות ייחודיות שמותאמות לכל ילד שנחשף לראשונה לשפה האנגלית. בשיטת הלמידה של רן קרני ילדכם יצבור ביטחון בדיבור ובשיח וישיג מיומנויות חשובות שיסייעו לו בבית הספר ולאורך כל חייו הבוגרים.
לפרטים נוספים צרו קשר עם ביה"ס של רן קרני.

אהבתם את המאמר? שתפו!
דילוג לתוכן